زیبایی

هزینه کامپوزیت دندان در تهران قسطی (کامپوزیت قیمت 1403)

کامپوزیت-دندان

کامپوزیت دندان یکی از پیشرفته‌ترین و کاربردی‌ترین روش‌های ترمیم و زیباسازی دندان در دندانپزشکی امروز است. کامپوزیت‌ها موادی شبه‌سرامیک هستند که از ترکیب رزین و مواد پرکننده معدنی به دست می‌آیند و برای پر کردن حفره‌ها، ترمیم شکستگی‌ها و اصلاح شکل دندان‌ها استفاده می‌شوند.

برای رزور نوبت و مشاوره رایگان حضوری در کلینیک فرم زیر را پر کنید:

کامپوزیت‌ها علاوه بر خاصیت چسبندگی عالی، سازگاری بالایی با بافت دندان داشته و از نظر زیبایی و مقاومت نیز بسیار مطلوب عمل می‌کنند.

فهرست مقاله
  قبل-و-بعد-از-کامپوزیت دندان

  هزینه کامپوزیت دندان در تهران سال 1403 (اقتصادی و با کیفیت)

  اگر بخواهیم به طور خلاصه در خصوص قیمت کامپوزیت تعرفه اعلام کنیم بدین صورت است : نرخ سارمکو سوئیس از 1.500.00 الی 2.000.000 تومان،تعرفه توکویاما ژاپن از 1.500.000 تومان الی 1.950.000 تومان، کاریزما آلمان از 1.900.000 الی 2.050.000 تومان ، کازمادنت آمریکا از 2.500.000 تومان تا 3.000.000 تومان، کاریزما آلمان 1.900.000 الی 2.500.000 تومان می باشد که قیمت ها به صورت حدودی می باشد و با توجه با بازار ایران و عدم ثبات بازار ارز امکان تغییر دارد

  برند کامپوزیتکشور سازندهقیمتضمانت
  دنفیلچیناز 600.000بدون ضمانت
  سولافیلانگلیساز 900.000۴ ماه
  SDIآمریکا (استرالیا)از 900.000۴ ماه
  اپالیسبرزیلاز 900.000۴ ماه
  گرادیاژاپناز 1.300.0008 ماه
  توکومایاژاپناز 1.500.00010 ماه
  سارمکوسوئیس از 1.500.0001 سال
  کاریزماآلماناز 1.750.0001.5 سال
  IPSسوئیس – آمریکااز 1.850.000۲ سال
  کازمادنتآمریکااز 2.450.0002.5 سال
  جدول هزینه کامپوزیت دندان

  کامپوزیت‌هایی که در جدول فوق آورده شده‌اند، به همراه کیفیت بسیار بالا، قیمت مقرون به صرفه و ضمانتنامه کتبی همراه می‌باشند.

  نمونه کار های کامپوزیت ما را ببینید

  پیشنهاد ما این است که قیمت جدید کامپوزیت دندان را از جدول بررسی کنید. از بین کامپوزیت‌های با کیفیت بالا، کامپوزیت کازمادنت– کامپوزیتIPS به عنوان گزینه‌ای با کیفیت و قیمت مناسب پیشنهاد می‌شود.

  در ادامه، لیست هزینه کامپوزیت دندان‌های محبوب و مورد توجه را بررسی می‌نماییم. همراه ما باشید تا با دقت به شرح این محصولات پرطرفدار بپردازیم.

  کامپوزیت دندان چیست ؟

  کامپوزیت دندانی ماده‌ای است که از ترکیب یک ماتریکس رزینی و فیلرهای معدنی یا آلی به دست می‌آید.

  ماتریکس رزینی معمولاً شامل رزین‌هایی نظیر Bis-GMA یا Urethane dimethacrylate است که نقش چسبندگی و اتصال به بافت دندان را برعهده دارند.

  فیلرهای مورد استفاده در کامپوزیت‌های دندانی شامل انواعی از ذرات شیشه‌ای، سیلیسی یا پلیمرهای آلی مثل پلی اتیلن می‌باشند که باعث استحکام مکانیکی کامپوزیت می‌شوند.

  مزایای کامپوزیت‌های دندانی نسبت به آمالگام شامل ظاهر طبیعی‌تر، استحکام بیشتر، عدم واکنش‌های حساسیتی و قیمت مناسب‌تر است.

  کامپوزیت‌های دندانی به شکل‌های مختلفی تولید می‌شوند و در ترمیم‌های زیبایی، پرکردن حفره‌ها، ساخت پل و دندان‌های مصنوعی به کار می‌روند.

  لیست قیمت کامپوزیت های محبوب (پرطرفدارترین)

  نام برندکشور سازندهقیمت(تومان)
  سارمکو سوئیساز 1.000.000 تومان
   توکویاماژاپنیاز 1.500.000
  گرادیا ژاپنیاز 1.500.000
   بیسکوامریکااز 1.700.000
  آی پی اسامریکااز 1.700.000
  اوپالیسبرزیلاز 1.700.000
  زنیتالمان1.400.000
  لیست قیمت کامپوزیت های پرطرفدار و محبوب

  هزینه بهترین کامپوزیت دندان (Top level و لاکچری)

  قیمت بهترین کامپوزیت دندان در سال 1402، از محدوده 1.400.000 تا 2.500.000 تومان قرار دارد و این کامپوزیت ها جزو برترین انواع کامپوزیت دندان، یعنی Top Level محسوب می‌شوند.

  تمام کامپوزیت ها برتر و لوکس دارای ضمانت مادام‌العمر و کیفیت بسیار بالا هستند.

  نام برند کامپوزیتکشور سازندهنرخ(تومان)
  کازمادنت بهترین مارکامریکااز 2.500.000
  IPSسوئیساز 2.500.000 تومان
  کاریزماآلماناز 1.600.000 تومان
  سارمکوسوئیساز 1.400.000
  جدول بهترین کامپوزیت لاکچری
  قبل و بعد از کامپوزیت دندان

  اگر به دنبال بهترین کامپوزیت دندان هستید و تمایل دارید قیمت بهترین نوع کامپوزیت دندان را مطلع شوید، در مرکز کامپوزیت شهرک غرب نیز بهترین نوع کامپوزیت دندان ارائه می‌شود.

  کامپوزیت دندان اقساطی در مرکز کامپوزیت تهران

  در کلینیک دندانپزشکی ژنیک ، امکان انجام کامپوزیت دندان به صورت قسطی نیز وجود دارد. برای افزایش انعطاف پذیری در پرداخت هزینه‌های کامپوزیت دندان، می توانید از گزینه‌های پرداخت اقساطی بهره مند شوید.

  قیمت کامپوزیت دندان به صورت قسطی در تهران با شرایط ویژه‌ای که ارائه می‌شود، به نسبت مقرون به صرفه‌تر است. در کلینیک ژنیک، برای پرداخت کامپوزیت دندان به صورت قسطی، دو طرح ویژه به منظور راحتی شما عزیزان در نظر گرفته شده است.

  شما می‌توانید هزینه کامپوزیت دندان را به مدت 2 تا 5 ماه با چک پرداخت نموده و مقدار 40 الی 60 درصد از کل هزینه را به صورت پیش پرداخت انجام دهید.

  مبلغ پیش پرداخت کامپوزیت قسطیتعداد اقساط با چک صیادی
  مبلغ 40 درصد از کل هزینه کامپوزیتمابقی مبلغ 3 تا 5 عدد چک
  پرداخت 60 درصد از کل هزینه کامپوزیتمابقی هزینه 2 تا 4 چک صیادی
  جدول کامپوزیت دندان اقساطی

  رضایت مشتری عزیزمان رامین همتی عزیز، مدیر کانون هواداران باشگاه استقلال

  قیمت هر واحد کامپوزیت دندان

  هر دندان یک واحد کامپوزیت دندان محسوب می‌شود. این واحدها در جدول قیمت‌ها مشخص شده‌اند. برای درک بهتر، باید بدانید که واحد کامپوزیت دندان به چه معناست؟

  معمولاً اگر کسی تصمیم داشته باشد کل دهان خود را با کامپوزیت پر کند، تعداد واحدها برابر با تعداد کل دندان‌های فک بالا و پایین او خواهد بود، که معمولاً 32 دندان است.

  اما در حالت‌های بسیاری، کامپوزیت دندان بیشتر برای دندان‌های جلو انجام می‌شود. در این صورت، تعداد واحدها بر اساس تعداد دندان‌های جلو تعیین می‌شود، که معمولاً بین 10 تا 20 واحد قرار دارد.

  قیمت هر واحد کامپوزیت دندان نیز بر اساس تعداد دندان‌های مورد نیاز محاسبه می‌شود.

  ویژه ژنیک : همه چیز درباره ایمپلنت دندان

  هزینه کامپوزیت دندان جلو چقدر است؟

  با توجه به اینکه در ردیف بالا و پایین جلو دهان حدود 10 تا 20 واحد دندان وجود دارد و گر بخواهیم برای نمونه برند IPS سوئیس که از 2.500.000 تومان شروع میشود جمع هزینه کامپوزیت دندان های جلو هر دو ردیف بالاو پایین مبلغی در حدود 50.000.000 تومان میشود .

  مدت زمان انجام کامپوزیت چقدر است ؟

  مدت زمان انجام کامپوزیت دندان بستگی به موارد مختلفی دارد که شامل میزان پیچیدگی ترمیم، تعداد دندان‌هایی که نیاز به ترمیم دارند، تجهیزات و فناوری مورد استفاده و تخصص دندان‌پزشک می‌شود. اما به طور کلی، بیشتر ترمیم‌های کامپوزیتی در یک جلسه و به مدت حدود 30 دقیقه تا 1 ساعت تکمیل می‌شوند.

  در مواردی که ترمیم‌ها پیچیده‌تر باشند و نیاز به تعمیر یا ترمیم تعداد دندان‌های بیشتری داشته باشید، ممکن است زمان انجام کار بیشتر شود و نیاز به دو یا چند جلسه باشد. در چنین مواردی، پزشک دندان‌پزشک شما به شما توضیح می‌دهد که چند جلسه برای تکمیل ترمیم‌ها نیاز است و برنامه‌ریزی مراحل را با شما مشاوره می‌کند.

  به هر حال، بهتر است قبل از انجام ترمیم‌های کامپوزیتی، با دندان‌پزشک خود مشورت کنید تا به شما اطلاعات دقیق‌تری در مورد مدت زمان انجام و نیازهای خاص شما بدهد. همچنین، پس از انجام ترمیم‌ها، راهنمایی‌های مراقبتی پس از درمان را از پزشک خود دریافت کنید تا از مراقبت مناسب برای ترمیم‌های کامپوزیتی خود اطمینان حاصل کنید.

  طول عمر کامپوزیت چقدر است ؟

  طول عمر کامپوزیت دندان بستگی به چند عامل مختلف دارد و نمی‌توان آن را به صورت دقیق تعیین کرد. این عوامل شامل موارد زیر می‌شوند:

  میزان استفاده و فشارهای وارده: اگر دندان‌های ترمیم‌شده کامپوزیت با فشارهای زیادی مواجه شوند، مثلاً به علت جویدن مواد سفت، می‌تواند کامپوزیت را ضعیف کند و مدت زمان عمر آن را کاهش دهد.

  1. نظافت و بهداشت دهان: مراقبت و بهداشت دندان‌ها و ترمیم‌های کامپوزیتی باعث افزایش مدت زمان عمر آن‌ها می‌شود. رعایت بهداشت دهانی منظم، استفاده از مسواک و نخ‌دندان و ملاحظه رژیم غذایی مناسب مهم است.
  2. تخصص و مهارت دندان‌پزشک: ترمیم‌های کامپوزیتی از دقت و تخصص دندان‌پزشک خوب استفاده می‌کنند. دندان‌پزشکان با تجربه و مهارت بالا ممکن است ترمیم‌ها را به نحوه‌ای انجام دهند که عمر مفید آن‌ها افزایش یابد.
  3. موقعیت دندان‌ها: ترمیم‌های کامپوزیتی که در موقعیت‌های دندانی زیاد باربر هستند، از عمر کوتاه‌تری برخوردارند.

  به طور کلی، ترمیم‌های کامپوزیتی ممکن است به مدت 5 تا 10 سال یا بیشتر باقی بمانند، اما مدت زمان دقیق عمر آن‌ها بستگی به موارد فوق و مراقبت‌های بعد از درمان است. برای حفظ عمر طولانی‌تر ترمیم‌های کامپوزیتی، مراجعات دوره‌ای به دندان‌پزشک برای بررسی و تعویض در صورت نیاز بسیار مهم هستند.

  عکس کامپوزیت دندان ردیف جلو قبل و بعد

  تصاویر قبل و بعد کامپوزیت دندان

  مقایسه بین کامپوزیت و بلیچینگ دندان

  انتخاب بین کامپوزیت و بلیچینگ دندان به نیازها و مورد استفاده شما بستگی دارد. این دو روش در زمینه‌های مختلف دندان‌پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرند و هرکدام ویژگی‌ها و مزایای خود را دارند:

  1. کامپوزیت دندان: کامپوزیت یک نوع ماده ترمیمی است که برای ترمیم کوچک‌ترین نقص‌ها و ترمیم‌های زیبایی‌گری دندان استفاده می‌شود. این ماده به رنگ دندان مطابقت دارد و می‌تواند به طور کامل ترمیم‌های ظاهری دندان‌ها را انجام دهد. از کامپوزیت برای رفع کپک‌های کوچک، جلوگیری از پوسیدگی، ترمیم شکستگی‌ها و ترمیم ترک‌های سطحی دندان‌ها استفاده می‌شود.
  2. بلیچینگ دندان: بلیچینگ دندان یک روش آمریکایی برای سفید‌کردن و روشن‌کردن رنگ دندان‌ها است. این فرآیند به دندان‌ها کمک می‌کند رنگ طبیعی آن‌ها را بهبود داده و اثرات لکه‌ها، زنگ دهان و رنگ دخانی‌ها را کاهش می‌دهد. بلیچینگ دندان معمولاً برای بهبود رنگ دندان‌ها بدون نیاز به ترمیم بزرگ دندان‌ها استفاده می‌شود.

  به هر حال، تعیین بهترین روش بین کامپوزیت و بلیچینگ دندان به وضعیت دندان‌ها و اهداف شما بستگی دارد. برای تعیین روش مناسب برای نیازهای خود، بهتر است با دندان‌پزشک خود مشورت کنید. او می‌تواند شما را با توجه به وضعیت دندان‌ها و نیازهای شما، بهترین گزینه را انتخاب کند.

  فرق لمینت و کامپوزیت دندان

  لمینت و کامپوزیت دو روش رایج برای زیباسازی و ترمیم دندان هستند. هر دو این روش‌ها از روکش‌های نازکی استفاده می‌کنند که رنگ طبیعی دندان دارند و روی دندان‌ها نصب می‌شوند.

  انتخاب بین لمینت و کامپوزیت بستگی به عوامل مختلفی دارد. قبل از تصمیم‌گیری، باید مزایا و معایب هرکدام را بررسی کرد.

  لمینت ارزان‌تر است ولی نیاز به تراش بیشتر دندان دارد. کامپوزیت گران‌تر است ولی حفظ بافت دندان بیشتری می‌کند. لمینت طول عمر بیشتری دارد و کامپوزیت زودتر می‌شکند. کامپوزیت ظاهر طبیعی‌تری دارد.

  در نهایت باید تصمیم گرفت کدام موارد مهم‌تر است: هزینه کمتر، حفظ بافت دندان یا طول عمر بیشتر. انتخاب درست با توجه به اولویت‌های فرد، کلید موفقیت در استفاده از لمینت و کامپوزیت است.

  کامپوزیت

  مقایسه لمینت و کامپوزیت دندان

  به صورت تخصصی و چند جانبه تفاوت های بین کامپوزیت و لمینت دندان را برسی خواهیم کرد تا بهترین انتخاب را دارا باشید.

  مقایسه قیمتی بین لمینت و کامپوزیت

  • روکش کامپوزیت نسبت به لمینت ارزانتر است. این موضوع یکی از مهمترین دلایلی است که مردم روکش کامپوزیت رو برای دندانشون انتخاب میکنن.
  • طبق آمارهای موجود، قیمت روکش لمینت معمولا دو برابر گرونتر از روکش کامپوزیت هست. این تفاوت قیمت برای خیلی از افراد مهمه چون اغلب درمان‌ها توسط بیمه پوشش داده نمیشن.
  • پس اگه بودجه محدودی دارید، روکش کامپوزیت گزینه بهتری نسبت به لمینت برای زیبایی و ترمیم دندانتون محسوب میشه. البته این بدین معنا نیست که لمینت بده، فقط از نظر هزینه بالاتره…

  تفاوت لمینت و کامپوزیت در مدت زمان و نحوه اجرا

  روکش کامپوزیت معمولاً در یک جلسه کار انجام می‌شه. دندانپزشک روی دندان‌ها رو با رزین می‌پوشونه و بعد از سخت شدن رزین با نور، روکش‌ها رو صیقل می‌ده تا شبیه دندان طبیعی بشن. نیازی به تراشیدن دندان نیست.

  اما روکش لمینت معمولاً 2 تا 3 هفته طول می‌کشه. اول دندانپزشک دندان رو کمی تراش می‌ده و ازش قالب می‌گیره. قالب‌ها رو به آزمایشگاه می‌فرسته تا روکش‌ها ساخته بشن. بعد از 2 هفته روکش‌ها آماده می‌شن و نصب می‌شن.

  پس اگه به دنبال راه سریع‌تری هستید، کامپوزیت بهتره. ولی اگه عجله‌ای ندارید می‌تونید لمینت رو هم انتخاب کنید.

  مقایسه طول عمر لمینت و کامپوزیت دندان

  روکش لمینت عمر بسیار بیشتری نسبت به کامپوزیت داره. روکش کامپوزیت با وجود اینکه مزایای زیادی داره ولی از نظر ماندگاری جلوی لمینت نمیتونه بایسته.

  طبق آمارها روکش لمینت میتونه بین 10 تا 15 سال دوام بیاره اما روکش کامپوزیت فقط 5 تا 7 سال عمر میکنه. یعنی تقریباً نصف عمر لمینت.

  پس اگه میخوای روکشی که انتخاب میکنی عمر طولانی داشته باشه، لمینت گزینه بهتریه. البته باید هزینه بیشتر لمینت رو هم در نظر گرفت.

  برگشت پذیری کامپوزیت و لمینت

  مزیت مهم کامپوزیت نسبت به لمینت اینه که کاملاً برگشت‌پذیره. چون در روش کامپوزیت نیازی به تراشیدن دندان نیست، می‌شه بعد از مدتی روکش‌ها رو جدا کرد و از دندان‌های طبیعی خودمون استفاده کرد.

  اما در روش لمینت چون دندان تراشیده می‌شه، دیگه نمی‌شه به حالت اولیه برگردوند. پس لمینت اصلاً برگشت‌پذیر نیست.

  بنابراین اگه می‌خواید در آینده بتونید به راحتی روکش‌ها رو عوض کنید، کامپوزیت انتخاب بهتری نسبت به لمینته.

  چه اقداماتی را قبل از کامپوزیت بایستی انجام دهیم ؟

  سوالات رایج

  کامپوزیت زودتر تغییر رنگ میده یا لمینت؟

  به طور کلی، لمینت نسبت به کامپوزیت سریع‌تر دچار تغییر رنگ می‌شود.
  دلایل اصلی برای این موضوع عبارتند از:
  – لمینت به عنوان یک لایه نازک روی سطح دندان قرار می‌گیرد و در معرض مستقیم رنگدانه‌های غذا و نوشیدنی‌ها قرار دارد.
  – مواد تشکیل دهنده کامپوزیت مانند سرامیک و رزین، مقاوم‌تر در برابر رنگ پذیری هستند.
  – کامپوزیت ضخامت بیشتری دارد و عمیق‌تر روی دندان قرار می‌گیرد.
  – لمینت بعد از مدتی دچار سایش شده و لایه بیرونی آن از بین می‌رود که باعث تغییر رنگ سریع‌تر می‌شود.
  – کیفیت و نوع ماده لمینت هم بر سرعت تغییر رنگ آن موثر است.
  البته با مراقبت صحیح می‌توان از تغییر رنگ زود هنگام لمینت و کامپوزیت جلوگیری کرد.

  کامپوزیت  چگونه ترمیم‌های دندانی را بهبود می‌بخشد؟

   کامپوزیت می‌تواند نقص‌ها مانند پوسیدگی‌ها، شکستگی‌ها، ترک‌ها و فاصله‌های بین دندان‌ها را ترمیم کند و از دندان‌های شما زیباتر و طبیعی‌تر به نظر برسد.

   کامپوزیت برای ترمیم پوسیدگی‌های بزرگ مناسب است؟

  بله، کامپوزیت دندان برای ترمیم پوسیدگی‌های کوچک تا متوسط بسیار مناسب است. اما برای پوسیدگی‌های بزرگ‌تر، ممکن است نیاز به روش‌های دیگر ترمیم دندان باشد.

  آیا کامپوزیت با دندان‌های طبیعی تطابق رنگ دارد؟

  بله، کامپوزیت دندان با دندان‌های طبیعی تطابق رنگ دارد و می‌تواند به طور کامل به رنگ دندان‌ها متناسب شود.

  چقدر زمان لازم است تا یک ترمیم کامپوزیتی دندان انجام شود؟

  کامپوزیت به طور عمومی مقاومت خوبی دارد و مدت زمان ماندگاری آن معمولاً تا چند سال است. با مراقبت‌های مناسب و مرتب، می‌توان مدت زمان ماندگاری آن را افزایش داد.

  آیا نگهداری و مراقبت از کامپوزیت نیاز به موارد خاصی دارد؟

   بله، برای حفظ و نگهداری درست از کامپوزیت ، مراقبت‌های منظم دندانی همچون مسواک زدن، استفاده از نخ دندان، اجتناب از مصرف مواد رنگ‌دهنده و مراجعه منظم به دندان‌پزشک بسیار مهم است.

  آیا کامپوزیت برای همه افراد مناسب است؟

   بله، کامپوزیت برای اکثر افراد مناسب است. اما در برخی موارد خاص مانند بیماری‌هایی که موجب آسیب به لثه یا ساختارهای دندان می‌شوند، نیاز به بررسی‌های خاص‌تری دارد.

  4.6/5 - (56 امتیاز)
  منبع
  SIDmouthhealthy

  نوشته های مشابه

  ‫16 نظرها

  1. سلام من میخوام دندونامو کامپوزیت کنم و هیچ اطلاعاتی دربارش ندارم میشه راهنمایی کنید

   1. سلام، برای کامپوزیت دندان ابتدا نیاز به معاینه و آماده‌سازی دندان توسط دندانپزشک است. سپس لایه‌ای از مواد کامپوزیتی روی دندان قرار می‌گیرد تا ظاهر زیباتر و مقاوم‌تری پیدا کند. جزئیات بیشتر را در جلسه مشاوره توضیح می‌دهم.

  2. اقو برام sms اومد که کامپوزیت دندان از واحدی ۹۰ هزار تومن به بالا، فکر کنم بری بگی ۹۰ هزارتومنی رو میخوای فکر کنم دو بسته آدامس شیک پاز ‌کنه با چسب آکفاریوم بچسبونه رو دندونت بگه پاشو برو بسته دیگه

   1. بله حرف شما صحیح است ،متاسفانه کامپوزیت های ارزان از برند های متفرقه و با درجه کیفیت بسیار پایین نصب میشود که به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

  3. میشه بگیت چقدره زمان میبره نصب این کامپزیتاتون و بعد یه سال نمیفته و رنگش تو زوق نزنخ میخوام معمولی باششه رخش و هرفدرم ارزونتر باششهه بهتره.

   1. سلام و ارادت
    تایم نصب کامپوزیت‌های دندانی به سفارشات مختلف و متخصص معالج معتمد متغیر است، اما به طور عام نصب کامپوزیت ممکن است یک تا دو ساعت طول بکشد. اگر کامپوزیت با دقت و حرفه‌ای نصب شود، معمولاً پس از یک سال از اندازه‌ای از سفتی و رنگ استفاده‌کننده برخوردار خواهد بود. همچنین، کامپوزیت‌ها با رعایت بهداشت دهانی و مراقبت مناسب، به مدت طولانی می‌توانند رنگ زیبا و جلوه‌ای خود را حفظ کنند. درخواست کامپوزیت معمولی و با کیفیت مناسب می‌تواند رنگی طبیعی و براق داشته باشد و همچنین در مقایسه با روش‌های دیگر، هزینه کمتری داشته باشد.

  4. سلام.وقت بخیر.میخواستم بپرسم کامپوزیت دندان توی کلینیک شما به صورت قسطی و چکی هم انجام میدید؟ممنون میشم جواب بدید.

   1. سلام و عرض ادب
    بله تمامی برند هایی که بالا درج شده اند که حد اقل 5واحد کامپوزیت انتخاب کنید امکان پرداخت اقساط را دارید.

  5. سلام.وقت بخیر من یک سوال داشتم.قسمتی از یکی از دندونام شکسته به نظرتون کامپوزیت دندان می‌تونه درستش کنه یعنی خوب میشه آخه دندان جلو هست یموقع بد نشه به نظرتون اگه بد شد بعداً میشه ایمپلنت کرد یعنی کلا دندونمو بکشم جاش ایمپلنت دندان بکارم ممنون میشم راهنماییم کنید.

   1. سلام و درود، یکی از کاربرد های کامپوزیت رفع لب پریدگی ، شکستگی ، تیرگی دندان هست که به راحتی میتوانید با این روش ترمیم نموده و جلوه زیبایی به دندان هایتان ببخشید

    1. سلام وقت بخیر
     من قصد انجام کامپوزیت دارم
     فک بالا و پایین ۱۶ تا دندان جلو
     قیمت برند سارمکو رو ۷۰۰ دادن به صورت نقدی البته در جشنواره زمستانی
     به نظر شما منطقه که انجام بدم ؟
     لطفا راهنمایی کنید

  6. دست خودم نیست ولی هرکسی رو با دندون کامپوزیت شده میبینم حس میکنم از بههداشت کافی دهان و دندان برخوردار نیست.

   1. درود ، بهداشت دهان و دندان هر کسی امری شخصی هست که میبایست رعایت شود، با لمینت و کامپوزیت کردن دندان ارتباطی ندارد.

  7. منم قیافم مثل اون خانمه میشه کامپوزیت کنم خلی خوشجل شده اون طرح لبخندش.

  8. نگرانی درباره مضرات کامپوزیت: آیا حقیقت
   دارند؟

   مطمئناً شنیدن هر حرفی درباره عوارض
   احتمالی کامپوزیت، می‌تواند دلهره‌آور
   باشد. اما جای نگرانی نیست! اگر
   این روش به‌درستی توسط دندان‌پزشک حرفه‌ای انجام شود و شما هم مراقبت‌های لازم را به‌جا
   آورید، احتمال بروز عوارض به حداقل می‌رسد.
   بیایید به شایع‌ترین نگرانی‌ها نگاهی دقیق‌تر بیندازیم:
   آیا کامپوزیت باعث پوسیدگی دندان می‌شود؟

   خیر، خود کامپوزیت عامل پوسیدگی نیست.
   اما اگر زیر مواد کامپوزیت، پوسیدگی درمان‌نشده‌ای وجود داشته باشد، احتمال پیشرفت پوسیدگی افزایش می‌یابد.
   به همین دلیل، انتخاب یک دندان‌پزشک ماهر که تشخیص و درمان دقیقی داشته باشد، اهمیت مضاعف پیدا می‌کند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کلینیک