بهترین مرکز جرمگیری دندان در تهران | جرمگیری دندان، سنتی یا کلینیکی، کدام بهتر است؟ ژنیک

زمان مطالعه: 5 دقیقه

بهترین مرکز جرمگیری دندان در تهران کجاست؟

بهترین مرکز جرمگیری دندان در تهران کجاست؟ این قبیل سوالاتی است که شاید در طول روز از خیلی ها می شنوید. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که به طور کلی چرا همیشه به دنبال استفاده از بهترین ها در همه چیز هستیم و می خواهیم از بهترین در همه چیز به عنوان مثال در لباس در غدا و یا بهترین خدمات را استفاده نماییم.

این بهترین چیزها چیست؟ که همه بدنبال آن می گردند. ما به شما خواهیم گفت که بهترین چیزها همان کمله کلیدی “کیفیت” است. کیفیت تنها چیزی است که می تواند افراد را به سوی آن سوق دهد. پس منظور از کیفیت یعنی ماندگاری و کارکرد بالای کالا و یا خدمات است که همه بدنبال استفاده و لذت بردن از آن هستیم.

پس متوجه شدیم که منظور از مثلاً بهترین مرکز جرمگیری دندان در تهران یعنی جایی که بهترین خدمات جرمگیری دندان را با قیمتی مناسب و ماندگاری زیاد را به ما ارائه می دهد.

البته در این جا ماندگاری دست خودمان است و ممکن است که بعد از یک جرمگیری خوبی که توسط بهترین مرکز جرمگیری دندان در تهران برای ما انجام داده است، با رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان و عدم مسواک زدن ظرف مدت کمتر از یک ماه دوباره شاهد برگشت جرم بر روی دندان هایمان باشیم.

در واقع  درگیر شدن دوباره دندان ها به جرم یک امر اکتسابی است و مربوط به خدمات بد یک مرکز دندانپزشکی نمی شود و این از کوتاهی ما در نظافت دندان هایمان می تواند باشد.

بهترین مرکز جرمگیری دندان در تهران

دلایل عمده عدم جرمگیری دندان در کلینیک های دندانپزشکی چیست؟

فهرست مقاله

اطلاعات بیشتر
پوسیدگی دندان ها | راهکارهای جلوگیری از پوسیدگی دندان ها | کلینیک ژنیک

از دلایل عمده عدم مراجعه به کلینیک های دندانپزشکی برای جرمگیری دندان ها، می تواند در مواردی ترس از درد کمی که در جرمگیری ایجاد می شود، باشد. خیلی ها از این درد کم وحشت دارند و برای جرمگیری دندان خود اقدام نمی کنند.

از دلایل دیگر می توان به عدم آگاهی از جرمگیری دندان ها باشد. همانطور که دندان ها در سه نوبت در شبانه روز، نیاز به مسواک زدن دارند، جرمگیری دندان نیز یکی از نیازهایی است که هر یک الی دو سال یکبار باید حتماً انجام شود.

در مرحله سوم می توان به هزینه بر بودن جرمگیری دندان اشاره نمود که خیلی ها از این مورد شانه خالی می کنند و خرج کردن برای جرمگیری دندان را یک هزینه اضافی می دانند و نمی دانند که جرمگیری دندان یک نوع پیشگیری از تخریب دندان ها می باشد که در بهترین مرکز جرمگیری دندان در تهران انجام می شود.

مواد جرمی که بر روی دندان ها تشکیل می شود از رسوب مواد کلسیمی که از غذاها همراه با بزاق بر روی دندان ها باقی می ماند، به مرور فاسد شده و می تواند بر روی دندان ها تاثیر نامطلوبی بگذارند و باعث پوسیدگی و تخریب آن ها شوند.

در بهترین مرکز جرمگیری دندان در تهران از چه امکاناتی استفاده می شود؟

بهترین مرکز جرمگیری دندان در تهران دارای بهترین امکانات و تجهیزات دندانپزشکی هستند که با تجارب بهترین دندانپزشکانی که در این مراکز گرد هم آمده اند، توانسته است مجموعه ای از بهترین ها در تمامی تخصص ها از جرمگیری دندان گرفته تا بهترین مرکز تخصصی دندانپزشکی کودکان و از طرف دیگر بهترین قیمت ایمپلنت دندان در غرب تهران و بهترین لمینت دندان در شهرک غرب تهران  و بهترین کامپوزیت دندان در شهرک غرب تهران ، همه و همه در مرکز تخصصی دندانپزشکی ژنیک در یک ساختمان دور هم جمع شده اند تا بهترین خدمات را به مردم ارائه دهند.

اطلاعات بیشتر
5 نکته کلیدی پس از جرم گیری دندان چیست؟ کلینیک دندانپزشکی ژنیک

بهترین مرکز جرمگیری دندان در تهران

جرمگیری دندان، سنتی یا کلینیکی، کدام بهتر است؟

یکی دیگر از سوالاتی که همه از ما می پرسند این است که جرمگیری دندان هایمان را از طریق روش سنتی و در منزل انجام دهیم و یا اینکه در بهترین مرکز جرمگیری دندان در تهران و کلینیک های مجهز در سطح شهر مراجعه نماییم و از آن طریق اقدام نماییم؟

همانطور که می دانید با استفاده از روش های سنتی که از قدیم الایام دسترسی و امکانات امروزی فراهم نبود و پیشرفته برای جرم گیری دندان هنوز اتفاقی نیفتاده بود، خیلی ها به جرمگیری به روش سنتی روی آورده بودند و از این روش استفاده می کردند.

استفاده از روش سنتی آن طور که باید و شاید نمی تواند به کیفیت و لایه برداری که جرمگیری در روش کلینیکی و از طریق پزشک متخصص این کار انجام می شود، استفاده کرد. در روش سنتی با استفاده از مواد طبیعی از قبیل سرکه و آبلیمو و پوست پرتقال و نمک و یا خیلی چیزهای دیگر که خاصیت سایشی و برطرف نمودن جرم را دارند استفاده می شده است.

ولی در کل این چیزهایی که نام بردیم در حقیقت نمی تواند انتظاراتی که ما از جرمگیری دندان داریم، به آن شفافیت و درخشندگی لازم برسد. در روش کلینیکی و در بهترین مرکز جرمگیری دندان در تهران با استفاده از مواد مخصوص شیمیایی و برس های مخصوص این کار در کمتر از نیم ساعت پزشکان، می توانند هر آن چه که بر روی دندان ها رسوب کرده و باقیمانده است را به خوبی از بین ببرند.

اطلاعات بیشتر
دلیل افتادن روکش دندان چیست؟ چگونگی استفاده مجدد از روکش دندان افتاده؟ | ژنیک

بهترین مرکز جرمگیری دندان در تهران

چرا بعد از جرمگیری دندان احساس لقی دندان و یا حساسیت به غذاهای گرم و سرد داریم؟

بعد از جرمگیری و وقتی که در بهترین مرکز جرمگیری دندان در تهران این کار را انجام دادیم، به علت این که انباشتی از جرم ها از لابه لای دندان ها پاکسازی شده است، این احساس به افراد را می دهد که به نظر می رسد، دندان ها دارای فاصله شده اند و لق شدگی در ظان ها ایجاد شده است.

در بعضی از افراد نیز احساس حساسیت به غذاهای گرم و یا غذاهای سرد ایجاد می شود که باید بگوییم این عوارض خیلی به ندرت وجود دارد و بعد یک الی دو هفته تمامی این حساسیت ها از بین می رود.

بهترین مرکز جرمگیری دندان در تهران

تاثیر جرمگیری دندان به روش سنتی و کلینیکی چند روز دوام دارد و چقدر ماندگاری است؟

تاثیر جرمگیری دندان در بهترین مرکز جرمگیری دندان در تهران از یک سال تا دو سال ماندگاری دارد. البته در بعضی مواقع و با رعایت بهداشت دهان و دندان به شکل مناسب و خوب ماندگاری جرمگیری تا پنج سال نیز مشاهده شده است.

در بعضی مواقع نیز با عدم رعایت بهداشت فردی در دندان ها و عدم مسواک زدن، قبل از شش ماه شاهد برگشت جرم به دندان ها خواهیم بود. رعایت نکردن اصول بهداشتی یکی از مهمترین دلایل مبتلا شدن دوباره به جرم دندان خواهیم بود.

در خصوص ماندگاری جرمگیری دندان به روش سنتی اصلاٌ مبنا و زمانی دیده نشده است و چون جرمگیری با این روش زیاد قابل تغییر نیست، به همین علت نمی توان زمان مناسبی را برای برگشت پذیری با این روش را عنوان نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button